تکنولوژی

TikTok در حال انجام آزمایش هایی است که به کاربران اجازه می دهد بازی ها را انجام دهند

چهار نفر از آشنایان گفتند که TikTok آزمایش‌هایی را انجام داده است تا کاربران بتوانند بازی‌هایی را در برنامه اشتراک‌گذاری ویدیوی خود در ویتنام بازی کنند، بخشی از برنامه‌هایی برای یک فشار بزرگ به سمت بازی.

ارائه بازی‌ها بر روی پلتفرم آن، درآمد تبلیغاتی و همچنین مدت زمانی را که کاربران در برنامه صرف می‌کنند، افزایش می‌دهد – یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های جهان با بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه.

ویتنام با داشتن جمعیتی آگاه در زمینه فناوری با 70 درصد شهروندان زیر 35 سال خود، بازار جذابی برای پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند TikTok، فیس‌بوک متا پلتفرم‌ها و یوتیوب و گوگل آلفابت است.

TikTok بهترین برنامه در سراسر جهان در سه ماهه اول 2022 بود.
به گفته مردم، TikTok که متعلق به ByteDance چین است، قصد دارد بازی‌ها را به طور گسترده‌تری در آسیای جنوب شرقی عرضه کند. دو نفر از آنها گفتند که این حرکت می تواند در اوایل سه ماهه سوم رخ دهد.

منابع از افشای هویت خودداری کردند زیرا اطلاعات هنوز به صورت عمومی فاش نشده است.

یکی از نمایندگان TikTok گفت که این شرکت آزمایش کرده است که بازی‌های HTML5، یک شکل متداول از مینی‌گیم، را از طریق ارتباط با توسعه‌دهندگان بازی‌های شخص ثالث و استودیوهایی مانند Zynga به برنامه خود بیاورد، اما از اظهار نظر در مورد برنامه‌های خود برای ویتنام یا بازی‌های گسترده‌تر خودداری کرد. جاه طلبی ها

YouTube Shorts ویژگی صفحه سبز را به ویدیوهای ریمیکس اضافه می کند
این نماینده در بیانیه ای ایمیلی به رویترز گفت: “ما همیشه به دنبال راه هایی برای غنی سازی پلتفرم خود و آزمایش منظم ویژگی ها و ادغام های جدیدی هستیم که برای جامعه ما ارزش دارد.”

ByteDance به درخواست نظر پاسخ نداد.

رویترز نتوانست برنامه‌های TikTok برای عرضه ویژگی‌های بازی در بازارهای دیگر را بیاموزد. اگرچه کاربران TikTok می‌توانند بازی‌های در حال پخش را تماشا کنند، اما در بیشتر مناطق نمی‌توانند بازی‌ها را در برنامه TikTok انجام دهند. در ایالات متحده، به نظر می رسد تنها چند بازی در دسترس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.