الکترونیک, تکنولوژی

5 چیز جالب در دنیای dell که تقریبا همه از آن بی خبریم !

تک نیوز ورد : هفته گذشته در Dell Technologies World 2022 بودم. اغلب، در رویدادهایی مانند این، در مورد هیچ چیز در سطح ویترین خیلی هیجان‌زده نیستم، اما DTW استثنا بوده است.

یک سال آنها باریستای روباتیک داشتند که قهوه بهتری نسبت به استارباکس درست می‌کردند، و ماشین‌هایی از مشتریان داشتند که من می‌خواستم بخرم. که من را به چیزی که امسال باید روی زمین می‌بود و نشد، هدایت می‌کند، به خصوص با توجه به اینکه جنرال موتورز با مایکل دل روی صحنه اصلی حضور داشت که کادیلاک لیریک بود – یک SUV الکتریکی شگفت‌انگیز که می‌شنوم شخصاً عالی به نظر می‌رسد. .

من ماشین‌های جالبی را دیده‌ام که در طول سال‌ها مردم را به رویدادهای مختلف می‌کشاند، از جمله Dell. از آنجایی که من به خرید آن فکر می کنم، دوست داشتم آن را در نمایشگاه ببینم. این بدان معنا نیست که آنچه در سالن نمایش بود چشمگیر نبود، اما با توجه به اینکه مطالب تبلیغ نشده بود، شرط می‌بندم که اکثر شرکت‌کنندگان آن را از دست داده‌اند.

بنابراین، من می خواهم به شما بگویم که چه چیزی را از دست داده اید. سپس با محصول هفته خود پایان خواهیم داد، موتور جعبه برقی فورد برای آن دسته از ما که خودروهای کلاسیک داریم اما دیگر نمی خواهیم با بنزین سروکار داشته باشیم.

میز آینده
این رویدادها می تواند برای من بسیار گران تمام شود. من اشاره کردم که Dell یک خودرو را در دنیای قبلی Dell Technologies ارائه کرده بود. اگرچه باید به اشتراک می‌گذاشتم که آن ماشین را خریدم (پس شاید خوب باشد که کادیلاک لیریک را روی زمین نداشتند!)، اما یک میز اداری داشتند که من اکنون مشتاق آن هستم.

این یک نمونه اولیه از یک میز با ارتفاع قابل تنظیم بود که توسط Dell ساخته شده بود که دارای شارژ القایی برای لپ‌تاپ و سایر لوازم جانبی شارژ بی‌سیم بود، یک مانیتور متصل که همچنین به صورت بی‌سیم متصل می‌شد و دارای صفحه کلید و ماوس بی‌سیم بود.

به هم ریختگی سیم های روی میز خودم سال ها پیش قدیمی شد، بنابراین دید یک میز مرتب و نامرتب بسیار جذاب است. این میز فقط یک نمونه اولیه بود، بنابراین بودجه دفتر من در حال حاضر دست نخورده باقی مانده است. اما، اوه برادر، اگر آنها این را به بازار بیاورند، من وارد آن هستم.

افراطی E
فقط به این دلیل که Lyriq در نمایشگاه نمایش داده نشد به این معنی نیست که آنها هیچ ماشینی نداشتند. دل با مک لارن در Extreme E شریک شده است، بنابراین یک ماشین Extreme E مک لارن روی زمین وجود داشت. به نوعی خنده دار بود زیرا متوجه شدم که موتور جلو ندارد و فکر می کردم ماشین تمام چرخ متحرک است. سپس متوجه شدم که در پشت آن هیچ موتوری وجود ندارد، که باعث شد تعجب کنم که چگونه این قدرت را دریافت می کند.

خوشبختانه، یکی از نمایندگان دل به این نکته اشاره کرد که این ماشین فقط یک ماکت است، اما من را برای یک لحظه مجبور به رفتن کرد. چرا این هنوز جالب است این است که Extreme E به عنوان یک ورزش جدید بسیار متنوع است و حتی مردان و زنان را برای هر تیم رانندگی با هم جفت می کند (بیشتر رویدادهای مسابقه به نفع رانندگان مرد هستند). بنابراین، این خودرو یک پیام زیست محیطی (خودروها برقی هستند) و یک پیام تنوع داشت.

مایکل دل و Dell Technologies یکی از تلاش‌های پیشرو در زمینه تنوع در صنعت هستند. این خودرو نه تنها دارای فناوری باورنکردنی بود، بلکه نیاز به تنوع بیشتر در صنعت را به همراه راهی برای رسیدگی بهتر به این مشکل داشت.

مزرعه خودکار غیر آفت کش
نمایش مزرعه ای روی زمین بود که توسط Chhandomay Mandal، مدیر بازاریابی راه حل های Dell Technologies بسیار چشمگیر و به زیبایی ارائه شد. این تلاش به عنوان مشارکتی بین Dell و Nature Fresh Farms کنترل می شود.

به دلیل تغییرات آب و هوایی، ما در حال از دست دادن مقدار زیادی از سطح زیر کشت کشاورزی هستیم. رویکرد کشاورزی عمودی که امسال در DTW ارائه شد، نه تنها تراکم کشاورزی را به طور قابل توجهی افزایش می دهد (یک هکتار می تواند آنچه را که 10 هکتار می تواند به صورت افقی تولید کند) تولید کند، اما اگر به صورت عمودی حرکت کنید، من انتظار دارم که این تراکم حتی بیشتر شود.

یکی دیگر از بخش های جذاب این نمایش این بود که از مدیریت فعال حشرات برای اطمینان از گرده افشانی موثر محصولات استفاده می کند، جایی که حشرات کاری را انجام می دهند که در غیر این صورت با مواد شیمیایی انجام می شد. مواد شیمیایی و کودها منابع آبی ما را آلوده می کنند. حرکت به سمت روش های طبیعی تر باید این نوع آلودگی را به طور چشمگیری کاهش دهد.

غذای بیشتر که برای شما بهتر است، فرصت بزرگی در این دوران تغییرات آب و هوایی است. متأسفانه، این تظاهرات دو غذایی را به نمایش گذاشت که من دوست ندارم: فلفل دلمه ای (که حالم را بد می کند) و گوجه فرنگی (که فقط در سس، سوپ و سالسا دوست دارم). کاش غذاهای متفاوتی انتخاب می کردند!

اپلیکیشن اخلاق
من به فکر کسب و کار خودم بودم که دور زمین قدم بزنم که کریستی کورن دوید و گفت یک برنامه وجود دارد که فقط باید ببینم. کریستی مدیر ارشد اجرایی، اخلاق و انطباق در Dell Technologies است. تقریباً مثل این بود که او می‌دانست که من زمانی یک حسابرس داخلی IBM بودم و زمانی که در آنجا کار می‌کردم برای چنین برنامه‌ای می‌کشیدم.

به خصوص در مورد کارمندان جدیدی که از مناطقی می آیند که در آن اقداماتی مانند رشوه خواری رایج است (اگرچه غیرقانونی)، اغلب ممکن است با مشکلات جدی مواجه شوید که می تواند به برند شما، رابطه شما با تنظیم کننده ها آسیب برساند و شما را در مشکلات حقوقی کیفری قرار دهد. این اغلب نتیجه عدم درک افراد از قوانین است، یا اینکه قوانین یک شرکت آمریکایی ممکن است به دلیل قوانین و اجرای ایالات متحده بسیار متفاوت از شرکت های بومی باشد.

همچنین، من مسئول اخراج کارمندانی بوده‌ام که قوانین اخلاقی را زیر پا می‌گذارند، زیرا یا به تازگی از مدرسه خارج شده‌اند، یا به نوعی هرگز یادداشت را دریافت نکرده‌اند، یا قبل از انجام اشتباه به آموزش نیاز داشته‌اند. همیشه کارمندانی هستند که آگاهانه قوانین را زیر پا می گذارند و سپس ادعا می کنند که نمی دانند. در حالی که من هنوز معتقدم که این افراد باید خاتمه داده شوند، اما برای کسانی که به وضوح نمی‌دانستند از محدوده خارج می‌شوند، فسخ همیشه بیشتر ناعادلانه به نظر می‌رسد تا موثر.

اگر بتوانید به هر کارمندی یک برنامه اخلاقی بدهید که به اندازه کافی هوشمند باشد تا در مورد اخلاق تحقیق کند و به تخلفات اشاره کند، نه تنها باعث حفظ شغل می شود، بلکه از برند شرکت در برابر این دسته از اشتباهات محافظت می کند و عذر و بهانه را نیز از بین می برد. “ندانستن” از آن دسته از کارمندانی که سیستم را بازی می کردند.

به سادگی یک برنامه شگفت انگیز.

مفهوم لونا
کانسپت لونا چیزی است که هر فروشنده ای باید روی آن کار کند. این اولین محصول رایانه شخصی است که من دیده ام که به هدف 100٪ قابل بازیافت/تجدید نزدیک می شود.

با کاهش بسیار زیاد تعداد پیچ‌ها در محصول، استفاده از موادی مانند پلاستیک‌های تولید شده ارگانیک که در صورت دور ریختن به طور طبیعی و ایمن تخریب می‌شوند و ایجاد مسیری چشمگیر برای ارتقا یا به‌روزرسانی محصول در طول چرخه عمر آن، این تلاش باید به طور گسترده تعداد مواد مشکل‌دار را کاهش دهد. رفتن به محل های دفن زباله از طرح های موجود لپ تاپ.

چیزی که بسیار جذاب بود این بود که این لپ‌تاپ با چه سرعتی می‌توانست به اجزای خود تبدیل شود، که بخش کوچکی از زمان معمول را برای جدا کردن و مونتاژ محصول برای ارتقا، تعمیر، استفاده مجدد از قطعات یا دور انداختن صرف می‌کرد.

امروزه هیچ لپ‌تاپ مانند Concept Luna ساخته نمی‌شود، اما امید من و بهترین امید برای آینده تکنولوژیکی ما این است که هر محصول فناوری به این شکل ساخته شود. اگر به محصولات فناوری سبز علاقه دارید، این جام مقدس عملاً جام مقدس است و باید پایه ای برای چگونگی ساخت محصولاتی مانند این در آینده ایجاد کند.

جمع بندی: یک چیز دیگر
ششمین محصولی بود که نظرم را جلب کرد. متأسفانه، هیچ کس در آخرین غرفه وجود نداشت که بتوانم با او چت کنم تا جزئیات این محصول را به دست بیاورم – یک تابوت که برای پیشبرد قابل توجه خنک شدن از طریق غوطه وری مایع حرارتی طراحی شده است.

ظرف خنک کننده کمی شبیه اتاق خواب برودتی برای سفرهای فضایی بود. با استفاده از یک خنک کننده غیر رسانا، این محفظه می تواند به طور موثرتری از سرورها و ایستگاه های کاری شما با عملکرد بالا محافظت کند. واقعا جالب به نظر می رسید، اما از آنجایی که هیچ کس در غرفه نبود، هرگز داستان پس زمینه را دریافت نکردم.

در هر صورت، در طبقه جهانی Dell Technologies شش چیز وجود داشت که واقعاً برای من جذاب بود. آنها از بهبود دفتر و عرضه مواد غذایی شما، تا مسابقات محیطی و متنوع، تا دور نگه داشتن کارکنان از اشتباهات بد، تا آینده زیست محیطی لپ تاپ ها، و پیش نمایش آینده سخت افزارهای خنک کننده مایع را شامل می شدند.

به طور خلاصه، من آینده زیادی را در Dell Technologies World دیدم. من فقط ای کاش آن کادیلاک لیریک را می‌داشتند، اما دوباره، شاید بهتر باشد که با توجه به افزایش هزینه‌های خودروها، فعلاً این را نمی‌بینم.

موتور جعبه برقی فورد الومیناتور Mach E
ما که ماشین های کلاسیک داریم یک مشکل داریم و آن هزینه و در دسترس بودن بنزین است. هزینه گاز همچنان بالا خواهد رفت و با تغییر کشورها از گاز به برق برای وسایل نقلیه، دسترسی به آن کاهش خواهد یافت.

ما ظاهر، احساس و تجربه رانندگی با یک ماشین کلاسیک را دوست داریم، اما دردسر بنزین را دوست نداریم، که نه تنها بسیار گران می شود، بلکه به خوبی ذخیره نمی شود و به یک فناوری موتور متصل است که تبدیل شده است. در طول زمان بسیار پیچیده است الان بد است، اما بدتر خواهد شد.

اما با توجه به حجم انبوه ساخت مورد نیاز، تبدیل به برق برای افراد ضعیف یا برای کسانی که پول نقد ندارند مناسب نیست. موتور الکتریکی Eluminator جدید فورد که در حال حاضر قیمت خرده فروشی 4095 دلار دارد، به گونه ای طراحی شده است که در جایی که از یک موتور احتراق داخلی قدیمی (ICE) استفاده می شود، پیچ می شود و فرآیند تبدیل الکتریکی را بسیار آسان تر می کند.

در حالی که این موتور تنها 281 اسب بخار قدرت دارد (همراستا با بسیاری از موتورهای تولید شده در خودروهای در حال تبدیل)، می توان آن را با موتور دوم ترکیب کرد تا پیکربندی عملکرد بسیار بالاتری به دست آورد. در حال حاضر، شما همچنان باید یک اینورتر کششی، سیستم کنترل و باتری تهیه کنید، اما من انتظار دارم که اینها در نهایت با راه حل های بسته بندی شده در آینده گنجانده شوند، زیرا برای کسانی که خواهان یک پیشنهاد یکپارچه تر هستند به آنها نیاز خواهند داشت.

Eluminator اخیراً در پروژه ای توسط Zelectric Motors به ​​نمایش گذاشته شد که از موتورهای تسلا برای ارتقای سایر خودروها نیز استفاده کرده است. این نشان‌دهنده حمایت مثبت‌تر از جنبش حق تعمیر توسط فورد است، زیرا به فعال کردن فرآیندی کمک می‌کند که در آن یک فروشگاه خودرو مستقل یا مستقل می‌تواند این موتور را برای تعمیر یا تغییر هر خودرویی که نیاز به جایگزینی دارد، تهیه کند.

این موتور فوق‌العاده محبوب است و قبلاً برای یک سال فروخته شده است، بنابراین من نمی‌توانم از آن در پروژه ماشین خودم استفاده کنم (هنوز) اما این در برنامه است.

موتور جعبه برقی فورد الومیناتور Mach E به کسانی از ما که می‌خواهند به رانندگی با ماشین‌های کلاسیک خود برای مدت طولانی‌تری ادامه دهند کمک می‌کند – و این محصول هفته من است – حتی اگر من نیز احتمالاً منتظر بمانم تا آنها نیز یک باتری جعبه داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.